Pieniądze zdobędziesz na uprzednio podany nr rachunku bankowego. Nie zapomnij, że zapłatę można zlecić jedynie po wykonaniu pełnej weryfikacji konta.

Ludzie niepełnoletnie pozostaną mogły wpłacić środki w konto. Wyjąwszy dowodu prywatnego nie przejdą procesu weryfikacji jak i również nie odzyskają wpłaconych środków. Jeśli propozycja bukmachera STS nie przypadła Tobie do stylu to przetestuj bonusy wraz z kodami promocyjnymi u innych bukmacherów.

Shocking Details About Sts Rejestracja Exposed

Aktywujemy adres mejl i logujemy się na konto, by móc korzystać z swoim funkcjonalności. Nim obstawimy pierwszy zakład będziemy musieli dokonać polskiej pierwszej wpłaty, przy użyciu opcjonalnej metody płatności. Każdy z świeżych graczy powinien również przejść obowiązkową weryfikację tożsamości. Polega ona na przesłaniu do bukmachera skanu dokumentu ze fotografią i informacjami o naszej firmy. Akceptowany jest dowód osobisty czy paszport. Wskazane jest jednak (zanim przejdziemy służące do konkretów związanych z rejestrowaniem kont) podkreślić parę spraw. Jeżeli jesteś osobą początkującą, to na pewno należy wiedzieć, iż STS to całkowicie legalna spółka bukmacherska.

To bukmacher legalny, który posiada zezwolenie Ministerstwa Zasobów na urządzanie zakładów bukmacherskich. Legalne zakłady bukmacherskie STS posiadają największy udział w polskim rynku jak i również zatrudniają największą liczbę pracowników. Pamiętajmy, że udział po nielegalnych grach w zagranicznych serwisach wydaje się być surowo karany. Jeśli potrzebujesz przestrzegać ustawy hazardowej, https://codelare.net/blog/author/admin/page/2/ masz pełne przekonanie, że STS to prawny bukmacher w naszym kraju. Udział po zakładach bukmacherskich jest dozwolony wyłącznie w sytuacji osób pełnoletnich.

Why Sts Rejestracja Makes Life Easier

Oczywiście są to epizodyczne przypadki, na temat których wspominamy w postaci ciekawostki. Obstawianie zakładów bukmacherskich wiążę się z którymś ryzykiem. STS przestrzega praw odpowiedzialnej gry i postuluje ustalenia pojedynczych limitów na koncie osobistym po głównym zalogowaniu.